Grafika promująca spotkanie Laboratorium Praktyk Współtwórczych. W prawej części zdjęcie przedstawiające Miłosza Markiewicza. Na niebieskim tle informacje o spotkaniu.

Laboratorium Praktyk Współtwórczych #007 – spotkanie z Miłoszem Markiewiczem

Instytucje: jakie? z kim? dla kogo?

W ramach spotkań z cyklu Laboratorium Praktyk Współtwórczych przyglądamy się zapleczu działania instytucji kultury. Próbujemy wskazać najważniejsze problemy, jakie są spotykane „za kulisami” działalności kulturalnej, a następnie – wspólnie z osobami uczestniczącymi – znaleźć dla nich potencjalne rozwiązania.

Spotkanie #007 – Jakich instytucji kultury sobie życzymy?

 

Podczas siódmego spotkania w ramach Laboratorium Praktyk Współtwórczych zajmiemy się podsumowaniem działań w bieżącym roku cyklu. Każda dotychczasowa dyskusja doprowadzała do konkretnych wniosków, które posłużą wskazaniu najpilniejszych problemów działalności kulturalnej, a także wspólnemu wypracowaniu najważniejszych potrzeb do zrealizowania w następnym roku.

Spotkanie poprowadzi Miłosz Markiewicz – doktor nauk humanistycznych zatrudniony w Katedrze Teatru i Sztuki Mediów UAM, badacz przemocy strukturalnej w instytucjach kultury. Kurator cyklu Laboratorium Praktyk Współtwórczych w Scenie Roboczej.

Laboratorium Praktyk Współtwórczych to cykl spotkań i dyskusji skierowanych do osób pracujących w instytucjach, animujących i produkujących, a także do wszystkich tych, których ciekawi przyszłość instytucji kultury.

🔵KIEDY: 12 grudnia w godzinach 18:00-20:00

🔵GDZIE: Studio SCENA ROBOCZA (ul. Wroniecka 6)

🔵ZA ILE: wydarzenie bezpłatne (obowiązują zapisy mailowe: bilety@scenarobocza.pl)

Grafika: Wiktoria Szydłowska

Dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania #poznanwspiera

 

  • Czas trwania:

    120 minut

  • Wiek:

    14+

Data

12/12
Zakończone!

Czas

18:00

Lokalizacja

Studio Scena Robocza
ul. Wroniecka 6 Poznań, 61-763

Organizator

Scena Robocza
Telefon
795 577 022

Możliwość komentowania została wyłączona.

Skip to content