Laboratorium Praktyk Współtwórczych #03 – spotkanie z Darią Sobik
Instytucje: jakie? z kim? dla kogo?
W ramach spotkań z cyklu Laboratorium Praktyk Współtwórczych przyglądamy się zapleczu działania instytucji kultury. Próbujemy wskazać najważniejsze problemy, jakie są spotykane „za kulisami” działalności kulturalnej, a następnie – wspólnie z osobami uczestniczącymi – znaleźć dla nich potencjalne rozwiązania.
Spotkanie #3 Zmęczenie i wypalenie w kulturze
Będziemy przyglądać się tematowi wypalenia zawodowego oraz zmęczenia pracą. To tematy coraz częściej podnoszone już nie tylko wobec krytyki korporacyjnego modelu pracy, ale również w związku z kulturalną nadprodukcją i koniecznością wykonywania wielu zadań spoza kompetencji osób pracujących w instytucjach kultury.
Naszą gościnią będzie Daria Sobik – dramaturżka, dramatopisarka. Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Śląskim oraz wiedzy o teatrze na Uniwersytecie Jagiellońskim. Licznie nagradzana i publikowana. Autorka dramatu “Zmęczone” o pracy w teatrze, pisanego z perspektywy biura teatralnego.
Spotkanie poprowadzi Miłosz Markiewicz – doktor nauk humanistycznych zatrudniony w Katedrze Teatru i Sztuki Mediów UAM, badacz przemocy strukturalnej w instytucjach kultury. Kurator cyklu Laboratorium Praktyk Współtwórczych w Scenie Roboczej.
Dla kogo: osób pracujących w instytucjach, animujących i produkujących, a także dla wszystkich tych, których ciekawi przyszłość instytucji
Gdzie: Studio SCENA ROBOCZA (ul. Wroniecka 6)
Kiedy: 13 czerwca w godzinach 18:00-20:00
Za ile: wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy przez mail bilety@scenarobocza.pl
Kiedy: 13 czerwca w godzinach 18:00-20:00
Za ile: wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy przez mail bilety@scenarobocza.pl
Dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania #poznanwspiera
- Czas trwania:
120 minut
- Wiek:
14+
Data
- 13/06
- Upłynął termin ważności!
Czas
- 18:00
Lokalizacja
- Studio Scena Robocza
- ul. Wroniecka 6 Poznań, 61-763
Organizator
-
Scena Robocza
-
Telefon
795 577 022
Możliwość komentowania została wyłączona.