Aktualności

Samo się nie zrobi! Nie jest tajemnicą, że bez dobrej opieki nad finansami i księgowością żadna – nawet najszalchetniejsza - idea się nie obroni, dlatego poszukujemy nowego członka zespołu. Stowarzyszenie „Teatr Strefa Ciszy” zatrudni pracownika na stanowisko koordynatora finansowego Sceny Roboczej. Wskazane jest doświadczenie w prowadzeniu i rozliczaniu projektów grantowych na poziomie finansowym.


W zakres obowiązków może (nie musi!) wchodzić prowadzenie pełnej księgowości stowarzyszenia. Możliwe jest również zatrudnienie przy obsłudze mniejszych projektów Stowarzyszenia.

Ogólny zakres obowiązków:


W roku 2015 zestawienie dokumentów dot. całego projektu bojemowało 485 pozycji a dotacje z budżetu UM Poznania wyniosła 312 480 zł. Okres realizacji projektu trwa pełen rok.


Praca od 1 stycznia.

Oferty pracy oraz listy motywacyjne prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." target="_blank">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 15 listopada.